Kızaklı matbaa olarak müşterilerimize ticari ya da kişisel kartvizit ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Kartvizit fiyatları; basılacak kartvizitin adetine,baskı çeşidine ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Kızaklı Ümraniye matbaa olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve kaliteli baskı ile en kısa sürede kartvizitlerini teslim etmekteyiz.

Kartvizit Çeşitleri ve Baskı Yöntemleri

  1. Özel Kesim; Klasik kartlardan farklı olarak istenilen şekilde kesilerek hazırlanmasıdır.
  2. Bölgesel parlaklık (spot lak); İstenilen bölgeyi daha parlak yapmak için kullanılan yöntemdir.
  3. Varak Yaldızlı; Kartvizitte kullanılan logo veya yazılarda altın, gümüş gibi yaldızların kullanılmasıyla hazırlanır.
  4. Toz kabartmalı; Logo veya yazının toz ve ısı kullanılarak kabartılan kartvizittir.
  5. Gofre (kabartma baskı); Tek yüz kartvizitlerde uygulanan kabartmadır.
  6. Sıvama kartvizit; 2 kat daha kalın olan kartvizittir.
  7. Tipo baskı; yazılarda hafif bir çukurluk oluşturulmak istenildiğinde kullanılan bir baskıdır.
  8. Plastik/Şeffak Kartvizit

Kartvizit Çeşitleri ve Ölçüleri

Mat kuşe kâğıt 350 – 400 gr ve Fantazi kâğıt 280 – 300 – 320 – 350 gr

45 x 85 mm – 50 x 80 mm – 50 x 85 mm – 50 x 90 mm – 55 x 85 mm – 55 x 90 mm

Kartvizit Örnekleri

Aşağıdaki kartvizitler örnek amaçlı listelenmiştir. Piyasada var olan tüm kartvizit modellerinin basımını yapabilmekteyiz.

kartvizit fiyatları kartvizit fiyatı ankara kartvizit kartvizit ümraniye kartvizit fiyatları ümraniye kızaklı matbaa ümraniye ümraniye kartvizit fiyatları istanbul kartvizit ümraniye matbaa kartvizit ümraniyede kartvizit fiyatları ümraniyede kartvizit kartvizit fiyatları ümraniye istanbul kartvizit kartvizit fiyatları ümraniye

Hizmet Bölgelerimiz

Hazır tasarımlarınız veya kartvizit çoğaltmaların da İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yeni tasarım için Ümraniye kartvizit merkezimiz de hizmet vermekteyiz.  Ümraniye, Dudullu, Tepeüstü, Çakmak ve İMES Organize sanayi bölgesindeki işletmeler, alışveriş merkezleri ve lokantalar için özel kampanyalar uygulamaktayız. Tüm reklam (afiş,broşür,katalog,insert) işleriniz için Ümraniye’deki merkezimize bekliyoruz.
İstanbul tüm ilçelerine kartvizit kargo ile gönderim yapmaktayız. Kartvizitlerle ilgili her türlü sorunuz için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilir veya o 216 344 70 38 nolu Ümraniye matbaa telefonundan bize ulaşabilirsiniz. En uygun Ümraniye kartvizit fiyatları Kızaklı Matbaa’dadır.